Cuma, Nisan 23, 2021
Ana SayfaBankalarMaaş Müşterisi Ne Demek? Avantajları Nelerdir?

Maaş Müşterisi Ne Demek? Avantajları Nelerdir?

Maaş müşterisi nedir? Avantajları var mıdır ve varsa nelerdir? Bankalar maaşlarını aldıkları müşterilerine maaş müşterisi adını veriyorlar. Her banka maaş müşterilerine kolaylıklar sağlarlar.

Maaş Müşterisi Olduğumda Nelerden Faydalanırım?

Bankalar maaşlarını kendilerinden alan kişilere çeşitli imkanlar sunar. Bunlardan bazıları kredi kartlarında yıllık kesilen ücreti almıyorlar. Kredi çeken maaş müşterilerine de kolaylıklar sunuyor. Bankalar maaş müşterilerine taşıt kredisi, konut kredisi veya bireysel kredi çektiklerinde faiz oranlarında oldukça indirim sağlayarak maaş müşterilerinin yüzlerini gülümsetiyor. Yararlanabileceğiniz diğer bir avantajda maaş müşterisi olduğunuz bankada havale-eft yada fatura ödemelerinizde kartınızı göstererek sıra beklemeden öncelik tanınarak işlemlerinizi halledebiliyorsunuz. Bankalar maaş müşterilerine sundukları imkanlarla rekabet gösteriyorlar. Her banka kendi maaş müşterisi için uygun kampanyalar düzenliyor. Normal bankacılık,mobil bankacılık ve internet bankacılığında da yararlı imkanları sunmaktadırlar.

Bankalar Maaş Müşterilerine Hangi İmkanları Sunuyor?

Garanti Bankası Maaş Müşterileri

Maaşım garantide başlığı altında maaş müşterilerine ihtiyaç sahiplerine uygun krediler sunuyor. Her maaş müşterisine uygun krediler sunarak ekstra indirim sağlamaktadır. Garanti bankası maaş müşterileri ister sıfır ister ikinci el araç alacaklara da avantajlar sağlıyor. Aynı zamanda mortgage ile ev sahibi olmayı düşünen maaş müşterilerinin de yanında oluyor. Mortgage seçeneklerini www.garanti.com.tr/tr/bireysel/mortgage/mortgage_urunleri.page? bu adresten inceleme imkanınız bulunmaktadır. Eğer garanti bankası maaş müşterisiyseniz vadesiz hesabınıza bağlı avans hesabınız vardır vadesiz hesabınızda para olmasa bile avans hesabınızdan borç ve faturalarınızı ödeyebilirsiniz. Garanti bankasının maaş müşterilerine sunduğu imkanların daha fazlasını öğrenmek için 444 0 335 numaradan destek alabilirsiniz.

Yapı Kredi Maaş Müşterileri

Yapı kredide maaş müşterilerine kampanyalar sunuyor. Maaş hesaplarınızdan hesap işletim ücreti almıyor.Maaşınız hesabınız fonlarla değerlendirilerek paranıza değer kazandırıyor. Maaş müşterisinin isteği doğrultusunda limit belirleyerek esnek hesap oluşturuyor ve hesabınızda para olmasa bile acil ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Yapı kredi maaş müşterilerine ihtiyaçları doğrultusunda evlerini yada araçlarını sigortalamalarında da kolaylıklar sunuyor.

Akbank Maaş Müşterileri

Akbank maaş müşterilerinin alacakları ev ve araba kredilerinde faiz oranlarını indirerek kolaylık sağlıyor. Bireysel ihtiyaç kredilerinde kampanyalar sunuyor. Ak bankın maaş müşterilerine sunduğu diğer imkanları www.akbank.com/tr-tr/kampanyalar/Sayfalar/maas-musterilerimize-ozel-kredi-oranlari.aspx  resmi internet adresinden detaylı bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Finans bank Maaş Müşterileri

Finans bank maaş müşterilerine sıfır faizli maaş kredisi imkanı sunuyor. Peki bu sıfır faizli maaş kredisi ne gibi özellikler taşıyor? anlatmaya çalışalım;
a- Sıfır faizli Maaş kredisi yalnızca Finans bank maaş müşterileri için geçerlidir.
b- Finans bank maaş müşterisiyseniz maaş gününüz gelmeden ödemeleriniz varsa maaş tutarınız kadar sıfır faizli kredi kullanabiliyorsunuz.Yani ne kadar miktar kredi kullanıyorsanız o kadar ödüyorsunuz.
c- Kullandığınız sıfır faizli kredi en fazla 3 gündür.
d- Sıfır faizli maaş kredisi kullandınız ve 30 gün içinde ödeyemediniz. 30 günün ertesinde belirlenen faiz işlemeye başlar.
e- Sıfır faizli maaş kredisi hakkında detaylı bilgiyi www.qnbfinansbank.com/bankacilik/bireysel/maas-odemeleri/finansmaas-maas-kredisi.aspx  adresinden detaylı olarak edinebilirsiniz.

Deniz Bank Maaş Müşterileri:

Deniz bank maaş müşterilerine özel ihtiyaç kredisi sunmaktadır. Deniz bankın maaş müşterilerine sunduğu özel ihtiyaç kredisinin 2 özelliği var bunlar,  birincisi 60 000 liraya varan kredilere 48 ay vade olması ikincisi ise faiz oranlarının avantajlı olmasıdır. Deniz bank maaş müşterilerinin bu özel ihtiyaç kredisini kullanabilmeleri için bazı belgelere hazırlamaları gerekmektedir. Bu belgeler;
a- Kimlik yani nüfus cüzdanı fotokopisi
b- İkametgah belgesi yada son aya ait fatura belgesi
c- Aylık Gelirlerini gösteren belge
Deniz bank maaş müşterilerine sunduğu imkanların detayını 444 0 800 destek hattından öğrenebilirsiniz.

TEB Türkiye Ekonomi Bankası Maaş Müşterileri

Türkiye ekonomi bankası kısa adıyla TEB maaş müşterilerine maaş hizmet programı sunmaktadır. Peki bu maaş hizmet proğramının avantajlara göz atalım;
a- Maaş müşterilerine her ay uygun kampanyalar sunuyor.
b- Banka şubelerinde her maaş müşterisine temsilci imkanı
c- Maaş müşterilerine özel maaş hesap ücreti almıyor.
d- Maaş müşterilerine özel gelir belgesi ile taşıt kredisi imkanı sunuyor.
e- Maaş müşterilerinin imkanlarına göre sigorta paketleri sunuyor.
f-  Maaş hesabınızdan otomatik talimat vererek ödemelerinizi kolaylıkla yapabilme imkanı sunuyor.
g- Telefon bankacılığı kullanarak Maaş Müşteri Hattı olan 0 850 222 00 91 numaradan bilgi alabilirsiniz.

Vakıf bank Maaş Müşterileri:

Vakıf bank maaş müşterilerine anında kredi imkanı sunmaktadır. Maaş müşterileri bu anında krediyi mobil bankacılık yada internet bankacılığı üzerinden taksitli olarak alabilirler. Özel sektörde çalışıp maaşını vakıf bankasından alan müşteriler anında krediden faydalanmak için 6 aylarını doldurmuş olmaları gerekmektedir. Emekli maaş müşterileri de 6 ayı doldurduktan sonra anında kredi avantajlarından yararlanabilirler. Maaş müşterileri bu anında krediyi gece 2 ile 4 arası hariç günün her saatinde yararlanabilirler. Vakıf bankasının maaş müşterilerine sunduğu anında kredi hakkında detaylı bilgiyi www.vakifbank.com.tr/vakifbanktan-internetten-aninda-kredi.aspx?pageID=1258 adresinden edinebilirsiniz.

 

Telefon Kredisi Nedir Nasıl Başvurulur ?

RELATED ARTICLES

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

Popüler İçerikler